Hakkımızda

OinOne IP CCTV Ürünleri

En iyi performans, en iyi fiyat!

OinOne IP CCTV ürünleri, sürekli gelişen ve her geçen gün yeni bir teknolojinin duyurulduğu Güvenlik Teknolojileri pazarında lider marka olmayı hedefliyor.
Yenilenen ve sürekli genişleyen ürün gamı ile 2015 yılında da bir çok projenizde OinOne markalı IP CCTV ürünlerimizin yer alacağına inancımız tam.
NFS Teknoloji, OinOne Türkiye tek yetkili dağıtıcısı olarak stok, teknik destek, rekabetçi fiyat ve müşteri/proje odaklı satış kadrosu ile diğer tüm taşıdığı markalarda olduğu gibi OinOne ile de projelerinizde ki en büyük destekçiniz olma yolunda bir çok başarı dizesini yakaladı ve yakalacak.
Küçük, orta yada büyük ölçekli projeleriniz için OinOne IP CCTV ürün grubu geniş portföyü ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar ve beklentileri, altyapı gerekliliklerini, NFS deneyimi ile harmanlayarak fiyat/performans dengesi ile en doğru çözümü sunar.
NFS Teknoloji bugüne kadar projelerde kazandığı başarı ve tecrübe ile yeni projelerinizde de OinOne IP CCTV ürünleriyle size güç vermeyi sürdürecektir. Sadece teklif değil, ihtiyacınız olan en doğru "çözüm" için lütfen bizimle irtibata geçin.
En ucuz değil ancak en ekonomik çözümü sunmakta iddialıyız!

Copyright © Oinone 2016